O mně

Máte sen o interiéru, který vystihuje Váš životní styl a potřeby?


Ráda Vám pomůžu, pokud řešíte některý z problémů:

* potřebujete změnit dispozice domu či bytu
* chcete nově zařídit dům, byt nebo kancelář
* změnily se potřeby bydlení Vaší rodiny
* nevíte, jak zorganizovat rekonstrukci
* chcete jen oživit stávající interiér
* rádi byste skloubili staré věci s novými


Ve všech případech Vám mohu nabídnout poradenství, 3D návrhy, realizaci návrhů, dekorování interiérů, nákup vybavení, re-design nábytku, příprava nemovitosti k prodeji - homestaging

Je Váš dům či byt daleko od mého působiště? Nevadí, provádím i návrhy on-line.

Jmenuji se Jarmila Wilczková a podnikám v oblasti interiérového designu. Je to práce, která je i mým koníčkem. Klientům naslouchám a realizuji jejich bydlení v souladu s jejich přáním a finančními možnostmi. Mým cílem je Vám pomoci vytvořit sladěný prostor s funkčním uspořádáním pro Vás na míru, abyste se cítili jako doma a ne jako na návštěvě v neosobním showroomu s nábytkem. Preferuji "slow" design, tedy kvalitní a nadčasové vybavení, které vydrží léta a nepodléhá trendům. Nejčastěji v návrzích řeším přestavby starších bytů a domů, aby vyhovovaly současným potřebám klientů. Ráda kombinuji staré věci s novými, proto se na mě řada klientů obrací o pomoc se začleněním starších oblíbených věcí do nového interiéru, popř s žádostí o jejich renovaci.

Více o mé práci napoví můj blog, kde najdete některé mé návrhy, ukázky z renovace nábytku i zajímavosti ze světa interiérového designu.

Zaujala Vás moje nabídka? Chcete se na ně co zeptat? Potřebujete s něčím poradit?